BEOK Programovatelný Plynový Kotel Topení Regulátor Teploty Inteligentní WIFI Termostat A Ruční Ovládání Termostatem s Kid Lock

Dostupnost: Skladem

476.85 Kč 362.49 Kč

Popis produktu

Pozor: Máme dva typy na výběr:

WIFI ovládání : BOT-313WIFI-C, napájení 220V, vložené do zdi

Ne WIFI ovládání : BOT-313W.C, napájení 2 AA baterie, montáž na zeď. Ujistěte se prosím, který z nich je třeba před objednáním!!! Hlasové ovládání návod:

1. Google Domácí připojení:

2. Amazon Alexa připojení:

BOT-313 Plynový Kotel Topení Termostat

BOT-313WIFI BOT-313W

Poznámka: Tento model má dvě pozadí světla: bílá a modrá!

Napájení: 200~240V 50~60Hz proudové Zatížení 2AA baterie(BOT-313W:Ruční ovládání) Spotřeba Energie Set Temp. : 5~99 C (tovární nastavení: 5~35 Celsia) Přesnost: +/-0.5 C Rozměr: 86X86X40mm

WI-fi typ ovládání : BOT-313WIFI

Použití: BOT-313WIFI, wi-fi série termostat může být použit k ovládání jak plynové kotle a tepelná ovladače. Tento termostat se hodí, pokud váš dům využívá vodu topného systému. Napájen 220V. Wifi ovládání: Ovládání topných zařízení prostřednictvím telefonu. Můžete nastavit váš dům je teplota kdekoliv jste. Zelené výrobky a úspory energie: Nastavení v programovatelném režimu úspory energie, když nejste doma.

Vlastnosti a Funkce

- Wifi připojení, může být řízen Beok Domácí aplikaci odkudkoliv. (BOT-313WIFI-WH)

- Inteligentní hlasové ovládání, práce s google domů a Alexa. (BOT-313WIFI-WH)

- 5+2/6+1/7 dní týdenní program funkce pro chice. ( Například 5 v 5 + 2 režim představuje od pondělí do pátku, a můžete nastavit 6 období; 2 zkratka pro sobotu a neděli. Můžete nastavit 2 časové úseky. Vezměte prosím na vědomí, že to nemůže program denně. )

- Manuální režim a automatický režim volitelné.

- S child lock funkce, zabránit děti před náhodným dotykem.

- Anti-freeze funkce, zabránit ztrátě způsobené nízkou teplotou.

- Výkon funkce paměti, uložit původní nastavení po vypnutí napájení.

Ne Wifi Ovládání : Ruční typ Ovládání : BOT-313W

BOT-313W plynový kotel termostat s LCD digitální displej. To je s 1,5 V, dva úseky AA baterie. Používá se pro kontrolu kotlů, jak začít, nebo přestat pracovat, aby se upravila teplota. Termostat detekuje teplotu místnosti, když je aktuální teplota v místnosti je nižší než nastavená teplota, termostat ovládací prvky, kotle, aby začít pracovat. Pak termostat ovládá kotel přestane fungovat, když se aktuální teplota v místnosti je vyšší než nastavená teplota.

Displej Vysvětlení

Termostat Velikost

BOT-313WIFI: WIFI ovládání:86*86*40mm

BOT-313W: Ne Wifi Ovládání : Ruční ovládání: 85*85*26mm

Termostat Displej

Schéma Zapojení Termostatu

BOT-313WIFI : WIFI ovládání: připojte L a N na 220 napětí napájení, 5 a 6, aby váš plynový kotel. 1 a 2 jsou pro termické pohony, prosím, připojit je na váš plynový kotel.

Poznámky: prosím, přečtěte si zapojení pečlivě před připojením. Pokud jej připojíte nesprávně, tam bude zkrat. Váš plynový kotel deska bude poškozen!!!

BOT-313W: Ne WIFI Ovládání : Ruční ovládání: Pro všeobecné plynové kotle, může být spojena s NE a COM terminály! (SH svorkou je určena pro speciální plynový kotel.)

Instalace vodiče by měla být zvolil být 1,5-2,5 mm2 pevný drát. Prosím, správně připojit dráty přesně podle schéma zapojení. Nedělej vody, bláta a jiných nečistot do termostatu, jinak to bude poškodit termostat.

Tip 1 : Dlouhé stiskněte tlačítko 1 pro vstup týden programování nastavení rozhraní; Dlouhé stiskněte tlačítko 2 pro vstup do pokročilého nastavení rozhraní

Tip 2: programovací čas je třeba nastavit v rozmezí 00:00 až 23:59, od malých až po velké, nesprávné nastavení způsobí, že teplota poruchy. FAQ

Q: Proč je teplota v místnosti na termostatu odlišná od skutečné teploty? A: teplota V místnosti na termostatu lze nastavit pomocí ADJ v pokročilém nastavení, viz toto video pro specifické operace:

Q: Proč je tam žádná wifi symbol na wifi model termostatu rozhraní? A: můžete nastavit FAC 10 chcete-li aktivovat bezdrátové funkce, prosím, odkazovat se na toto video pro specifické operace:

Q: Co dělat, když aplikace selže připojit? A: můžete zkusit následující metody řešení: - Zkontrolujte, zda wifi heslo je zadáno správně. - Prosím, zkontrolujte, zda je telefon připojen k wi-fi (v současné době nemůže podpořit 5G sítě). - Zkuste odinstalovat APLIKACI a znovu nainstalovat. - Zkuste restartovat router nebo konfigurovat další bezdrátové sítě. Pokud to nefunguje, prosím, kontaktujte nás to vyřešit, je lepší poskytnout video tak, že můžeme použít pro po-prodejní servis a zlepšovat naše produkty pro vás. Děkuji za pochopení

Q: Co dělat, když Reproduktor Asistent aplikace, registrace selže? A: Prosím, zkuste se zaregistrovat v jiné oblasti nebo se zaregistrujte s jiným telefonní číslo nebo e-mail

Q: Co dělat, když se Domovská stránka Google a Alexa není připojen k termostatu? A: obecně platí, že toto se děje, protože oblast vaše Domovská stránka Google účtu nebo Alexa účtu se liší od regionu reproduktoru asistent účet. Například, pokud váš region Evropské Unie, reproduktor asistent účtu je také vybrána v Evropské Unii regionu, ale i vyhledávání pro HVAC v Alexa aplikace zobrazuje HVAC-H-US, což znamená, že vaše Alexa účet je v Evropské Unii regionu. Pro regiony, vyhledávání by mělo být HVAC-H. můžete se pokusit změnit účet, plocha na stránkách Amazon, nebo znovu zaregistrovat pro nové Alexa účet. Totéž pro Google Domů.

 • Displej: LCD displej
 • Typ Displeje: Digitální
 • Napájení Typ: Nabíječka
 • Teorie: Regulátor Teploty
 • Značka: beok
 • Aktuální: <= 3A
 • Programovatelné: Ano
 • Snímač Teploty: NTC
 • Použití: Vnitřní
 • Číslo Modelu: BOT-313
 • Max. Měření Teploty: 70°C - 99°C
 • Certifikace: CE
 • Původ: KN(Původu)
 • Styl: Embedded
 • Napětí: 220V
 • Aplikace: Termostat pro kotel, termostat pro ohřev vody systém
 • barva: Bílá
 • Velikost Displeje: 2.0 - 3.9 Cm
 • Termostat Typ: Digitální regulátor teploty
 • Omezení Nastavení: 5-99 Celsia (Tovární nastavení 5-35 Celsia)

Recenze

Matweenko Iwan | 2021-01-11

The goods received, connected according to the scheme going with the boiler. Worked for a month without complaints, then began to independently translate the temperature 20 degrees instead of installed at 26. You bet 26 in an hour, he drops to 20. I reset both the boiler and the regulator, pulled out the batteries, still having worked a little discount temperature and time do not know what the problem is, turned off. The goods got caught with the marriage does not work.

5 / 5

Lauriemckenna3 | 2020-12-17

I received the order. I went to Kostroma in 3 weeks! I recommend the seller, the parcel was tracked. The whole box is not crumpled. Connected to the gas boiler baxie 24. It works well. histresis 0.5.

5 / 5

Mangesh123 Don | 2020-10-25

Delivered quickly. The quality is excellent. Connected to Baxi eco Nova 24F. Works well. I connected to the network, I control it now from the phone boiler. If there are problems I will add a review

5 / 5

Shustov86 | 2020-10-30

The regulator went on for a month. Installed everything works fine, everything is clear and simple. Seller recommend!!!

5 / 5

Lukegoransson | 2021-01-11

The goods were delivered quickly, in two weeks. The product corresponds to the description, let's see how it will work. If you look at the side, the numbers are poorly visible.

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší