Keramika Ash Urny Zapečetěné Kremaci Pohřební Popel Památku, Malá Zvířata, Pet, Pes, Kočka Memorial Vhodné Domácí Krby Pohřeb

Dostupnost: Skladem

687.42 Kč 584.33 Kč

Popis produktu

Popis Výrobky, urny, je 100% vyroben Keramika, Ručně Malované, Smaltované barevné, Který vystřelil po 72 stupňů a 1320 stupňů vysoká teplota. Jemná textura a Syté barvy, Urny může být tak zářivé a oslnivé barvy pouze po opakovaném barvení a výpal. Naše tradiční a nadčasový design poskytuje nejen elegantní místo k odpočinku pro vaše blízké, ale také evokuje vzpomínky na ty, které milujeme. Rakev je vhodný pro všechny dekorace, a to zejména v domácí krby, urny, rozptyl nebo pohřeb. Vlastnosti keramických kremace: urnu s Tin slitiny kryt vlákno uzavřené, vlhkosti-důkaz, a je možné uložit popel bezpečně. Každá rakev je ruční práce, bez ohledu na barvu nebo lesk. Snadná Údržba: Stačí otřít s čistým a suchým hadříkem. Služby: Anti-poškození obalu (škody, zdarma náhradní) Pokud máte jakékoliv dotazy před nákupem, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme řešit problém pro vás na poprvé. Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení zboží, můžete nás kontaktovat e-mailem, budeme vám dát uspokojivou odpověď do 24 hodin.

Poznámka: z Důvodu speciální technologie charakteristika, smrštění během výpalu, velikost produkty, možná mírně lišit s originálním designem, Manuální měření má trochu chyba, díky za pochopení, prosím, buďte opatrní objednání, pokud jste mysli.

Keramická Urna materiál, barvu a design produktů je věčná, nebude se vyskytují mimo barvy, škrábance, rez a korozi. Ve srovnání s tradiční kovové výrobky, má zjevné výhody. Keramické můžete i ušetřit 1000 let. Je velmi vhodný pro dekoraci a pohřeb. Vezměte prosím na vědomí, že tato Urna možná ne načíst všechny popel 1 dospělé. Přečtěte si, prosím, velikost výrobku pečlivě. Tyto malé pet urny pro popel jsou milující památníků hýčkaný přítel, který sdílí radost a zkoušek, dal bezpodmínečně milován a bez přestání.

Když si pamatuj! Miluji tě!

  • Typ Produktu: Urny
  • Původ: KN(Původu)
  • Velikost S: 10.5 * 8.5 cm
  • velikost L: 13 * 10,5 cm
  • Materiál: Keramické
  • Pet Typ: Pes, Kočka, Pták, a tak dále
  • Styl: Ruka vytáhnout pruhy

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší