Digitální Budík Hlasové Ovládání LED Teplota Vlhkost Dřevěné Digitální Stolní Hodiny Domů Ložnice Stolní Hodiny, Dekorace

Dostupnost: Skladem

197.00 Kč 118.12 Kč

Popis produktu

Digitální Budík Hlasové Ovládání LED Vlhkosti Zobrazení Teploty Ploše Dřevěné Digitální Hodiny, bytové Dekorace

Funkce:

1. Tři nastavitelný Jas: L1 (Nízká) - L2 (Střední) - L3 (Vysoká), LED světlo může být upravena tak, aby L1 od 18: 00-7: 00, pokud nechcete nastavit jas. Měkké LED světlo prokázáno, nebude stimulovat vaše oči, když jste podívejte se na hodinky ve tmě. Při používání baterie, nastavte režim úspory energie, pokud je stále ve zvuku režim ovládání, baterie může spustit do týdne. Doporučujeme používat USB kabel pro nabíjení.

2. Smart voice activated: V "power save" režim, světlo se automaticky vypne po 15 sekundách. Pokud jste dělat hluk, jako je tleskání, bít tabulku, nebo poklepáním na hodiny, to bude aktivovat. Nicméně, když běží na 4 baterie, nelze zadat hlasem aktivovaný režim.

3. Multi-funkční budík: digitální budík zobrazuje čas, datum, vnitřní teplota (-20 -50 ° c) a vlhkosti (20% až 95%). Můžete nastavit 3 skupin alarm, spínací čas (12/24 formát) a jednotky teploty (℃ nebo ℉). To je nejen budík, ale také skvělá moderní dekorace pro váš domov.

4. Snadné ovládání: k Dispozici jsou 3 tlačítka na zadní straně a ne tlačítka na přední straně a po stranách, uživatelsky příjemný design. Také, to je velmi jednoduchý na používání. Jen si přečtěte uživatelskou příručku dříve, než nastavení digitálních hodin. Také, hodinky je poháněn 4 bateriemi AAA (není součástí balení), nebo můžete připojit DC adaptér (není součástí balení) přes USB kabel. Upozorňujeme, že baterie nemá funkci nabíjení.

5. Jemný Design: Vyrobeno z materiálu MDF, za předpokladu, s dechem přírody pro váš domov. S dřevo textury, jemné řemeslné a bílé led světlo obrazovky. To je skvělé pro vás mít uvolněné atmosféře, když spíte. Vhodné pro domov, kuchyně, ložnice, pracovna a dalších vnitřních míst.

Specifikace:

Produktu velikost: 150*70*40mm/5.91*2.76*1.57"

Barva produktu: Černá

Poznámka:

1. Tam může být trochu velikost odchylky vzhledem k ruční měření, různé metody měření a nástroje.

1 X Alarm Clock (BEZ Baterie)

1 X USB Kabel

1 X Manuál

  • Hmotnost: /g
  • Průměr: /mm
  • Šířka: /mm
  • Značka: JOCESTYLE
  • Typ: Budíky
  • Číslo Modelu: /
  • Délka: /mm
  • Původ: KN(Původu)

Recenze

Dr Spayder | 2021-01-26

Came with a peeled surface, time show, but temperature and humidity seem to show wrong

4 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší