3D Rovnováhy labyrint Míč Magické Intelekt Maze Míč Inteligence Perplexus Míč Vzdělávací Zajímavé Hračky Pro Děti

Dostupnost: Skladem

406.94 Kč 203.47 Kč

Popis produktu

3D Rovnováhy labyrint Míč Magické Intelekt Maze Míč Inteligence Perplexus Míč Vzdělávací Zajímavé Hračky Pro Děti Specifikace: Barva:Modrá,Oranžová,Zelená! Puzzle osvícení ruka-oko koordinace, interakce Rodič-dítě 3 barvy na vybrané pevnou ruku a schopnost koncentrace bude vidět, převažují Pravidla Soutěže: V co nejkratším čase 3 kuličky do středu pro vítěze!

Mezinárodní Kupující Vezměte Prosím Na Vědomí:

1, Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

2. Nabízíme dopravu zdarma China post air mail : Obecně platí, že dodávky do USA trvá asi 20-30 dní.

3. Dodávky do Kanady , AU, velké BRITÁNII a dalších Evropských zemích trvá asi 15-39 let dnech.

4. Pokud potřebujete položky velmi naléhavě, prosím, kontaktujte nás pro expresní dopravu. Budeme počítat expresní přepravní náklady pro vás. Expresní doprava trvá asi 3-7 dny, aby se dospělo.

5. Pokud jste se dostali do lodní čas, prosím, ne, neváhejte nás kontaktovat. Budeme kontrolovat to vám pošta a celní.

6. Protože někdy to bude mít zpoždění provozu nebo letové. Prosím neotvírejte sporu k nám. Budeme brát odpovědnost na odeslat nebo náhrady za jakékoli ztracené položky.

Platba :

1. Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Bewinner.cz .Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Bewinner.cz, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Všechny platby musí být dokončena do 3 dnů, jinak bude výsledek v neplacené připomenutí.

2. Dovozní cla, daně nebo poplatky nejsou zahrnuty v ceně, budete platit pro nás.

Zpětná vazba:

1.Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše Podnikání je vývoj,Takže prosím, nechte zpětnou Vazbu 5 Hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty,Díky moc.

2.Nenechávejte Negativní zpětnou Vazbu, aniž by požádal nás o pomoc,prosím, neváhejte a Kontaktujte nás první, pokud máte nějaký problém.Zpětná vazba je náš život,před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu,prosím, kontaktujte nás a získejte lepší řešení,Budeme odpovědět na všechny zprávy tak rychle, jak je to možné,předem Děkuji za vaši trpělivost.

3 dáš prodávajícímu pravda, dobrá zpětná vazba, je také velmi důležité pro vás. Protože prodávající bude na základě vyhodnocení záznamů, určit, zda jste dobrý kupující.

B. regds

  • Číslo Modelu: WL7111
  • Pohlaví: Unisex
  • Velikost: 13x13x5CM
  • Balíček: Odděluje
  • Věkové Rozmezí: > 6 let
  • Varování: ne pro děti pod 6 let
  • Rozměry: 13x13x5cm
  • Styly: hemispheroid labyrint Míč
  • Značka: SamKaLa
  • Materiál: Plastové

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší