280L / H Potápění Mini Vodní Čerpadlo DC 12V Pro Jezírka Akvarijní Ryby Nádrže, Fontány, Elektrické Čerpadlo Zapojte fontány čerpadlo

Dostupnost: Skladem

186.57 Kč 149.21 Kč

Popis produktu

Body:

1、POKROČILÉ MATERIÁL: Poháněn brushless DC motor, vyrobeno z ABS plastu, čerpadlo je odolné, tiché, šetrné k životnímu prostředí a nebude znečišťovat kapalina.

2、TĚSNĚNÍ A IZOLACE: Naše mini čerpadla jsou pryskyřicí, vodotěsná a bezpečnější.

3、APLIKACE: Naše potápěčské funkce čerpadla jsou široce používány v počítačových CPU chladící systémy, klimatizační zařízení, pračky, solární fontány, řemesla, akvária, jezírka, akvária, vodní rozprašovače, lékařské, vodní vyhřívané matrace, rybníky, kávovary, atd.

4、NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE: čerpadlo nabízí jedinečnou motor a čerpadlo struktura design, nízká spotřeba energie, delší životnost, malé rozměry, vysoká účinnost, velmi tichý provoz (méně než 35db). Ultra-tichý provoz je bezpečný a trvanlivý.

5、UŽIVATELSKÁ POPIS: 1. Ponořte čerpadlo a potrubí na vodu. Potrubí musí být naplněn vodou a bez vzduchu.2. Spustit motor, zkontrolujte, zda voda z potrubí ven. Pokud není žádná voda, běží, prosím, podívejte se na první krok.3. Pomalu pověsit čerpadlo, pokud potřebujete pracovat na zemi, to může být použito na vodě.

Popis:

POKROČILÉ MATERIÁL: Poháněn brushless DC motor, vyrobeno z ABS plastu, čerpadlo je odolné, tiché, šetrné k životnímu prostředí a nebude znečišťovat kapalina.

TĚSNĚNÍ A IZOLACE: Naše mini čerpadla jsou pryskyřicí, vodotěsná a bezpečnější.

APLIKACE: Naše potápěčské funkce čerpadla jsou široce používány v počítačových CPU chladící systémy, klimatizační zařízení, pračky, solární fontány, řemesla, akvária, jezírka, akvária, vodní rozprašovače, lékařské, vodní vyhřívané matrace, rybníky, kávovary, atd.

NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE: čerpadlo nabízí jedinečnou motor a čerpadlo struktura design, nízká spotřeba energie, delší životnost, malé rozměry, vysoká účinnost, velmi tichý provoz (méně než 35db). Ultra-tichý provoz je bezpečný a trvanlivý.

UŽIVATELSKÁ POPIS: 1. Ponořte čerpadlo a potrubí na vodu. Potrubí musí být naplněn vodou a bez vzduchu.2. Spustit motor, zkontrolujte, zda voda z potrubí ven. Pokud není žádná voda, běží, prosím, podívejte se na první krok.3. Pomalu pověsit čerpadlo, pokud potřebujete pracovat na zemi, to může být použito na vodě.

Parametry:

Velikost: o 53.2*34.5*25.3 mm/2.09*1.36*1.00 v

Provozní rozsah napětí: DC 12V

Maximální průtok: 280L / h

Maximální statické výtah: 9 stop (3 metry)

Vodotěsné rating: IP68

Délka kabelu: 100CM

Hlasitostní rozsah: 30-40 dbs

Aplikace : Naše mini čerpadla jsou široce používány v počítačových CPU chladící systémy, klimatizační zařízení, pračky, solární fontány, řemesla, akvária, jezírka, akvária, dekorativní, zásobníky vody, zdravotní, vody, vyhřívané matrace, atd.

Vlastnosti:

Toto mini čerpadlo je vyroben z ekologicky šetrných plastu (ABS) a neznečišťuje vody nebo jiných kapalin.

Toto mini čerpadlo je pryskyřice vytvrzena, s dobrou těsnicí a izolační vlastnosti, zabraňuje čerpadlo úniku. To je bezpečnější.

Toto mini čerpadlo je ultra-lehký a přenosný.

Při práci, toto mini čerpadlo je velmi tichý a má dlouhou životnost.

Můžete se připojit k kdekoli s holými dráty pro snadný přístup.

Obsah Balení:

1 * Mini Čerpadlo

1 * Filtr

1 * Uživatelská Příručka

 • Maximální statické výtah:
 • Délka kabelu:
 • Číslo Modelu: Elektrické čerpadlo
 • Velikost:
 • Provozní rozsah napětí:
 • Materiál: Z Nerezové Oceli
 • Značka: VAHIGCY
 • Maximální průtok:
 • Vodotěsné hodnocení:
 • Použití: Domů DIY
 • Typ: Další
 • Hlasitostní rozsah:

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší