Baterie 1650mAh pro Samsung GT-i9100 GALAXY S II/GT-i9103 GALAXY R/GT-i9105 GALAXY s II PLUS (EB-F1A2GBU)

Dostupnost: Skladem

312.82 Kč

Popis produktu

SPECIFIKACE

Craftmann Baterie je nejlepší náhrada za Samsung (EB-F1A2GBU) baterie. Technické vlastnosti splňují požadavky definované na výrobce mobilního zařízení.

- Článek: C1.02.187

- Originální Kód: EB-F1A2GBU

- Typ baterie: Li-ion

- Kapacita: 1650mAh (5.4 Wh)

- Napětí: 3,6 V

KOMPATIBILITA

SAMSUNG GT-i9100 GALAXY S II, SAMSUNG GT-i9103 GALAXY R, SAMSUNG GT-i9105 GALAXY s II PLUS.

ZÁRUKA

12 měsíců / 300 nabíjecích cyklů (start pomocí baterie dříve, než vyprší doba skladování). Zkontrolujte prosím dobu skladování na štítku akumulátoru a jednotlivé balení.

UMÍSTĚNÍ

Craftmann baterie se vyrábí v Guangzhou Science City (Čína). To je místo, umístění stovky světě největší výrobní společností. Velmi blízko Huangpu Port, a jen 45-minut autem do Hong Kong hranice.

PROSTŘEDÍ

Máme obrovský výrobní a skladovací prostor (40.000 čtverečních stop), čisté a světlé, 24/7 klimatizovaný místo. Lithiové články a baterie jsou udržování v suchém a chladném prostředí. To je velmi důležité pro výkon baterií a kruh života.

MECHANIZACE

Mzdové náklady dramaticky zvýšit v Číně v posledních letech. Inteligentní stroje nahrazují člověka ve výrobě, tvrdě pracovat, aniž svátky.

AUTOMATIZACE

Počítačové technologie a inteligentní programy umožnilo zefektivnit řízení výroby a snížit náklady. Craftmann baterie nejsou horší jakosti než originální baterie, ale levnější nejméně dvakrát.

KONTROLA KVALITY

Technické požadavky, 100% vstupní a výstupní kontrola nám umožňuje vyrábět vysoce kvalitní baterie. Čas života našeho baterie dosáhne 500 cyklů nebo 25 měsíců. Výrobní vada, pouze je 0,5%.

IDENTIFIKACE

Čárové kódy jsou důležité pro maloobchodní distribuci. QR-kódy získat efektivní proti falešné tvůrci. Posledních 10 let jsme neměli najít žádné podobné kopie našich výrobků.

CERTIFIKACE

Více než 20 let výrobní činnosti, jsme získali výrobní a distribuční praxe. Miliony zařízení používáte naše baterie jen teď. Jsme hrdě prošla ISO, CE, PCT certifikace sériové výroby továrny.

NABÍDKA PRO PROFESIONÁLY

+1 zdarma nástroje kit pro každou objednávku 5 baterie s tools kit

+2 zdarma nástroje kit pro každou objednávku 10 baterie s tools kit

SPECIÁLNÍ FUNKCE

Můžeme Vaše osobní lazer značka na hliníkové pouzdro.

  • Kapacita baterie(mAh): 1301mAh-1800mAh
  • Certifikace Kvality: ce
  • Originální nebo Ne: Kompatibilní
  • Číslo Modelu: C1.02.187
  • Značka: CRAFTMANN
  • Kompatibilní Značka: Samsung
  • Původ: KN(Původu)

Recenze

SeaNaplesFl | 2020-11-11

OK

5 / 5

Jettechnic | 2020-12-18

None of the batteries have the name of the phone model to which it should fit. Purely for this minus Odin star. I bought 5 batteries at once and it's not clear what's going on, there are only two phones on my hands so far. Further work experience I will describe not earlier than a month, I need to look at the batteries and action.

4 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší