100 Ks Gel-Ink Třpytky Pera Zbarvení Pero Set Pro Omalovánky Šrot-rezervace Kreslení, Psaní, Včetně Třpytky, Metalické, Pastelové

Dostupnost: Skladem

543.01 Kč

Popis produktu

VÍCEÚČELOVÉ GELOVÉ PERA-jsou vždy nejlepší volbou, zda jste skicování, čmáral, barvení, scrapbooking, žurnálování, psaní deníku, notebook, poznámky, nebo dělat jakékoliv jiné řemesla.Můžete také použít pohlednice, napsat pozvánky,psát dopisy, aby se přáteli a rodinou, aby dekorace v nejrůznějších činnostech.S těmito úžasnými pera, váš život bude plný kreativity a štěstí.

HLADKÉ BEZ PŘESKOČÍ-píší plynule na papír bez jakékoliv přeskočí.Jemný hrot pera zaručit plynulý tok inkoustu, stejně jako vaše aspirace.Budete více spokojeni s vaší prací.

POHODLNÉ SKLADOVÁNÍ-k Dispozici jsou 4 různé snap sáčky, které jsou součástí sady.To znamená, že vaše pera jsou v jedné linii a snadno vidět a dostat se! Skládací design umožňuje snadné uložení do batohu, zásuvky, skříňky, nebo police!Kromě toho,každý gel pero mohou být uloženy v jeho vlastní individuální vložky a je dodáván s víčkem pro dlouhodobé použití.

BOHATÉ A ŽIVÉ BARVY - 100-dílná Sada Pera má celé spektrum výrazných barev,takže si můžete najít barevnou shodu téměř všech barevných schémat. Tam jsou 28Glitter+17Metallic+4Classic+15Pastel+16Neon+6Swirl+14Glitter-Neon.To zahrnuje dokonce i bílý gel pera.Všechny barvy jsou součástí balení, mají solidní tón a jsou velmi snadno čitelné. Pera psát dobře na světlé i tmavé papíry.

Každý z nás může být umělec, jak dlouho máme zapálit jiskru, vyvedu kreativitu a nápady. Ty Gelové Pera bude katalyzovat tvůrčí potenciál udržet volný pohyb touhy.

Čmáranice, Skica, Doodle všechny své nápady na papír nebo jiné řemeslo položku se souborem 100 gelová pera - nabízí spoustu možností.

Toky se svými nápady

Když se vaše myšlenky plynou hladce, vaše nepříjemné pera jsou rušivé. Jaká škoda! Na rozdíl od jiných Gelová pera s přeskočí, tyto pera přijmout nejnovější kuličkové technologie, aby zajistily, super hladké fungování - takže vám soustředit se na své práce bez obav o maličkosti.

Neomezené Využití:

Můžete je použít k skicu, nakreslit, barvy, čmárat, psát a dostat kreativní v zábavné a kvalifikované způsobem. Pozdrav karty, pozvánky, Dopisy s přáteli a rodinou, umění a řemesla, dekorace, den péče o činnosti, šrot rezervace, k použití jsou nekonečné.

Skvělý Dárek:

Sada Gelových Per se stal přemýšlivý a oblíbený dárek ať už pro vaše přátele, rodinu nebo děti - to vše najdou to velmi užitečné, a tyto pera bude určitě, aby se jejich život pestřejší.

Několik Tipů:

Opuštění ochranné kryty off gel pera může vést inkoust uvnitř vyschnout rychle, takže nezapomeňte čepici je po jejich použití.

Barva: barva

Materiál: plast

Obsah Balení:

100ks * podpis pera

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Použití: Kancelářské A Školní Pero
  • Typ: gelové pero
  • Psaní Bod: Další
  • Gelové Pero Inkoust Typ: Gel-Ink
  • Číslo Modelu: I170372
  • Značka: semoic
  • Smazatelný, Nebo Ne: No
  • Gelové Pero Inkoust Funkce: třpytky
  • Materiál: Plastové

Recenze

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší