CZH-15A CZE-15A FU-15A 15W 15watts PLL Rádio Vysílání FM transmitter + DP100 dipólová anténa napájení pro Kostel, Auto, Domov

Dostupnost: Skladem

3 735.52 Kč

Popis produktu

Vlastnosti:

------------------------------------------------------------ Phase Lock Loop ( PLL ) Systémové Snadno si vybrat frekvence LCD a tlačítek, Frekvenční rozsah : 88MHz~108MHz Síla : 1.5 w nebo 15w Zvlnění a harmonické vlny: Tuning Krok : 100khz Stabilita Frekvence: ±5ppm Méně než 10ppm ( lepší systém), Freq. Odpověď: -55dB(100~5000Hz)- 45dB(5000 ~ 15000Hz ) Audio Vstupní Konektor: 3.5 mm konektor pro sluchátka Mikrofon jack, je možné jej připojit wih mikrofonu Typ BNC anténní výstup nižší harmonické ( čistý signál )

Anténa:

---------------------------------------------------------- Dipólová anténa je rádio anténa, která může být vyrobena z hliníku, mědi, bronzu a trubky s poháněným prvkem centrum-krmil. Skládá se ze dvou kovových vodičů tyče, orientované paralelně a kolineární s navzájem (v souladu s navzájem), s malým prostorem mezi nimi. Dipólová anténa je zvláště důležitá forma RF anténa, která je velmi široce používán pro rozhlasové vysílací a přijímací aplikací. Dipól je často používán na jeho vlastní jako RF anténa, ale také tvoří podstatný prvek v mnoha jiných typů RF antény. Jako takový to je možná nejdůležitější formou RF antény. Půl-wave dipólová anténa se rozumí délka tohoto dipólu je rovna polovině vlnové délky na frekvenci provozu.

Balení Obsahuje :

1*FU-15A 15W FM vysílač

1*DP100 1 / 2 Wave antény

1*Napájecí adaptér

1*Audio kabel

Aplikace:

Produkty Show:

Guangzhou HanTing Bio-technologie Exploiture Co.Ltd (Fmuser Vysílač Inc.) je moderní high-tech výrobce specializující se na navrhování, strojírenství ,výroba a uvádění na trh vysoce kvalitní FM vysílače,TELEVIZNÍ vysílače,rádia a související příslušenství . Jsme jedním z největších dodavatelů vysílačů a rádií v Číně.

Máme modernizace závodu . Jste vítáni k návštěvě naší továrny, když přijedete do Číny.

Naše Produkty:

Aplikace:

V současné době jsou již 1095 zákazníky po celém světě navštívilo naše Guangzhou Tianhe kanceláře . Pokud přijedete do Číny , jste vítáni, aby nás navštívit .

Na Veletrhu:

Tohle je naše účast v roce 2012 Globální Zdroje Hong Kong Electronics Fair . Zákazníci z celého světa, konečně mají šanci, aby si spolu.

Pokud jste v Číně,Vítejte na návštěvě naší kanceláře.Jak přijít k nám do kanceláře?

Jsme neer Conton spravedlivé , guangzhou železniční stanice XiaoBei a DaShatou .jen třeba 10 minut, pokud si vzít TAXI . Vítejte přátelé z celého světa k návštěvě a vyjednat .

To je naše adresa:

Adresa:ROOM 1502, Huilan Ge, Č. 273 HuangPu Road West, Tianhe District,Kanton, Čína (510620)

Jak najít naši kancelář na mapě:

můžete hledat " fmuser "na google mapě,pak najdete v naší kanceláři:

Máme loď této položky po celém světě HongKong post air mail, Nižší než 1 KG .My vám sledovací číslo, když jsme loď!

Pokud si koupíte více než 5 ks ,Prosím, kontaktujte správce na změnu přepravní poplatek a poštovné.Děkuji!!!!

HongKong post air mail je asi 15-65 dny, aby se dospělo.EMS je asi 10-15 dnů, aby se dospělo.DHL je asi 5-7 dnů, aby se dospělo.

Prosím, dejte nám vědět, pokud máte jakékoliv otázky o zásilce.

Všechny naše prodávat produkty jsou nejnovější verzi, 100% nikdy použity .

100% plně kontrolovány a QC prošel z továrny.

Originální balení a příslušenství vyrobené výrobcem.

30 Dnů na Výměnu Záruka: Pokud to rádio má něco špatně v kvalitě,prosím, kontaktujte nás frist ,budeme diskutovat s vámi, jak se vypořádat s problémem nebo vracení peněz.

Poznámka:Kupující musí odpovědný za obě strany (vrátit se a dopředu) přepravní poplatky, pokud výměna po 30 dnech ode dne nákupu. Prodávající si také vyhrazuje právo odmítnout výměnu.

12 Měsíců Záruka od data nákupu: Kupující může poslat jednotku zpět k nám na opravu, ale oba způsoby expediční poplatek (předání a vrácení) bude na účtu kupujícího.

 • Rozměr(mm): 128(L), x93(W)x55(H)
 • Zobrazení: LCD
 • Výstupní impedance: 50Ω
 • Frekvenční rozsah: 88MHz~108MHz
 • Frekvenční stabilizace metoda: pll
 • Napětí: 220v
 • Číslo Modelu: FU-15A
 • Frekvenční Krok: 100KMz
 • barva: modrá
 • Vstupní napětí: DC12V
 • Balíček: Ano
 • Moc: 1w NEBO 15W
 • Značka: fmuser

Recenze

Stroim V Pitere | 2020-11-09

Hi. I'm perfect. The antenna with slight blows. Greetings and I recommend shopping in this way

5 / 5

Lakers92girl | 2021-02-01

Excelente rápido envío hasta chile solo demoro 15 dias

5 / 5

Napsat recenzi

Související produkty

Nejlepší